tere@taaskasutuspood.ee
+372 54 639 727
Kauplus avatud
N — R 10:00 — 18:00
L 10:00 — 16:00
tere@taaskasutuspood.ee
+372 54 639 727
Kauplus avatud
N — R 10:00 — 18:00
L 10:00 — 16:00

Privaatsuspoliitika & Kasutajatingimused

E-poe müügitingimused

ÜLDTINGIMUSED

 • Taaskasutuspood.ee müüb MTÜ Turba Taaskasutusele (Registrikood: 80426658) kuuluvaid tooteid.
 • Juriidiline aadress: Metsa tn 16 Taebla alevik, Lääne-Nigula vald, Läänemaa, 90801
 • Poe füüsiline aadress Haapsalu mnt 8, Taebla alevik, Lääne-Nigula vald, Läänemaa, 90801 ja nimetus Taaskasutuspood. E-post tere@taaskasutuspood.ee, telefon 
 • Müügitingimused kehtivad õigussuhetele, mis tekivad Kliendi (edaspidi Klient) ja internetiaadressil taaskasutuspood.ee asuva ostukeskkonna (edaspidi E-pood) omaniku MTÜ Turba Taaskasutus (edaspidi Müüja) vahel seoses E-poest toodete ostmisega. Kõik tehingud toimuvad vastavalt Eesti Vabariigis kehtivate seaduste järgi.
 • Müüja võib muuta E-poe kasutustingimusi ja Toodete ning teenuste hindasid ja annab muudatustest teada internetileheküljel taaskasutuspood.ee.
 • Taaskasutuspood.ee E-poes Tellimust vormistades, kinnitab Klient, et ta on tutvunud ostutingimustega ja on nendega nõus.

OSTUTINGIMUSED

 1. Hinnad

1.1. Kõik E-poes kuvatavad hinnad on esitatud eurodes.
1.2  E-pood jätab endale õiguse korrigeerida hindasid. Kui Klient edastas oma Tellimuse enne hinna muudatuse jõustumist, siis tema jaoks kehtib hind, mis oli Tellimuse kinnitusel ajastatud Tellimuse vormistamise momendil.

 1. Tooted
  2.1. E-poes kuvatavad Tooted on müüja kaupluse laos olemas.
  2.2. E-poes kuvatavad fotod Toodetest võivad vähesel määral tahtmatult erineda Toote tegelikust väljanägemisest.
 2. Ostu sooritamine
  3.1. Tellimus tuleb vormistada läbi taaskasutuspood.ee E-poe ostukorvi. Klient valib E-poes välja soovitud Toote ning lisab selle ostukorvi, klikkides nupul “Lisa korvi”.
  3.2. Tellimuse vormistamiseks tuleb Kliendil liikuda Ostukorvi lehele: menüüribal ostukorvi valikus klikkida nupul „Mine maksma“, misjärel suunatakse Klient Tellimuse vormistamise lehele.
  3.3. Pärast nõutud andmete sisestamist ja andmete õigsuse kontrollimist kinnitab Klient Tellimuse klikkides „Kinnitan ja maksan“ nupul. Peale antud tegevust on Tellimus kinnitatud ja Müüjale edastatud.
  3.4. Klient tasub Toote eest koheselt internetipanga pangalingi vahendusel ning kinnitab Müüjale makse klikkides nupul “Tagasi kaupmehe juurde”.
  3.5. Pärast Toote eest tasumist saadab E-pood Kliendi e-postile Tellimuse kinnituse.
  3.6. Klient kohustub Tellimuse vormistamisel esitama Tellimuse täitmiseks vajalikud, tõesed andmed.
  3.7. Müüja ei vastuta Tellimuse täitmisel Kliendi poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud täitmise võimatuse või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.
  3.8. Müüjal on õigus loobuda Tellimuse täitmisest kui tekib kahtlus Müüjale esitatud andmete õigsuses ja headele tavadele mittevastava käitumise puhul.
  3.9. Müügileping loetakse sõlmituks ja Tellimuse täitmist alustatakse peale seda kui Klient on Tellimuse eest tasunud.
  3.10. E-poes Tellimust vormistades, kinnitab Klient, et ta on tutvunud ostutingimustega ja on nendega nõus.
 3. Makseviisid
  4.1. Tellimuste eest saab turvaliselt tasuda läbi Maksekeskuse Eesti pangalinkide abil järgmistes pankades: Swedbank, SEB, LHV, Luminor, Coop, Citadele ja Revolut.
  4.2. Müüjal puudub ligipääs Kliendi pangaandmetele
 4. E-poes registreerimine
  5.1. Tellimusi saab esitada E-poes registreeritud kasutajana sisse logides või registreerimata kasutajana.
  5.2. Soovi korral on võimalik registreerida end E-poe kasutajaks, mis võimaldab kliendil näha ka sooritatud ostude ajalugu.
 5. Kohaletoimetamine

6.1. Kliendil on võimalik valida erinevate Tellimuse kohaletoimetamise viiside vahel. Kauba saatmiskulud kannab Klient.
6.2. Tellimuse kohalejõudmine sõltub Kliendi poolt valitud postiteenusest ning
paki- ja kullerteenust pakkuva firma üldtingimustest.
6.3. MTÜ taaskasutuspood.ee E-poele pakub paki- ja kullerteenust DPD. Teenust pakume ainult Eesti piires.

6.4. Tellimuse postitame hiljemalt 5 tööpäeva jooksul. Antud perioodile lisandub aeg, mis paki- ja kullerteenuse osutajal kulub saadetise Kliendini toimetamiseks. E-pood ei ole vastutav paki- ja kullerteenuse osutaja tarneaegade pikkuse eest.
6.6. E-pood ei postita Kliendile tooteid nädalavahetustel ja riigipühadel.
6.7. Kauba kohaletoimetamise kiirus sõltub Tellimuses esitatud andmete täpsusest ja õigsusest.
6.8. “Tulen ise järele” tarneviisi valimisel saab kauba kätte Toote juures kirjas olevalt MTÜ Turba Taaskasutuse kauplusest neljapäevast reedeni, kell 10:00-18.00 ja laupäeval 10:00-16:00, kui on tulnud kinnitus, et Tellimus on komplekteeritud. Palume kaubale järele tulla 5 tööpäeva jooksul, pikem hoiustamine on kokkuleppel kauplusega.
6.9. Kui Tellimus on vormistatud nädalavahetusel või riigipühal, hakkab kohaletoimetamise tähtaeg kehtima nädalavahetusele või riigipühale järgneval esimesel tööpäeval.
6.10. Kohaletoimetamise tasu võib muutuda vastavalt hinnakirja muutustele. Kohaletoimetamise tasu kuvatakse Tellimuse eest tasumisel enne maksmist.
6.11. Klient on kohustatud enne Tellimuse vormistamist kontrollima esitatavate kontaktandmete õigsust, vältimaks viivitusi ja arusaamatusi Tellimuse kohaletoimetamisel. Müüja ei vastuta Tellimuse kohaletoimetamisel tekkinud viivituste ja arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Kliendi poolt Tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või -õigsusest.
6.12. Juhul, kui Tellimus ei jõua Kliendini heas seisukorras ja kinnises pakendis, on Klient kohustatud sellest E-poodi teavitama, saates vastavasisulise kirja e-posti aadressile: tere@taaskasutuspood.ee

 1. Tellimuse tagastamine ja ümbervahetamine
  7.1. Kliendil on õigus Tellimusest taganeda 14 päeva jooksul ja Tellimus tagastada. Nimetatud 14-päevane tähtaeg algab alates hetkest, mil Klient Tellimuse kätte saab.
  7.2. Tellimust saab tagastada läbi paki- ja kullerteenuse osutaja või tagastatava toote E-poodi lisanud kauplusesse. Kauba tagastamise kulud kannab Klient.
  7.3. Tagastusavaldust saab esitada saates kiri e-posti aadressile: tere@taaskasutuspood.ee.
  7.4. Müüjale saabunud tagastusi aktsepteeritakse üksnes koos täidetud Tagastusavaldusega. Tellimuse tagastaja kontaktandmed peavad kattuma tagastatava saadetise tagastaja kontaktandmetega.
  7.5. Tagastatav Tellimus ei tohi olla kahjustunud. Tagastamisele kuuluva eseme seisukorra halvenemisel vastutab Klient asja kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest üksnes juhul, kui ta on eset kasutanud muul viisil, mida on tarvis veendumaks asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Et veenduda eseme olemuses, omadustes ja toimimises, peaks Klient käsitsema ja kasutama asja üksnes nii, nagu tal lubataks seda tavapäraselt poes teha.
  7.6. Müüja tagastab Kliendile ostusumma 14 päeva jooksul alates tagastatud Tellimuse kättesaamisest.Tagastus toimub samale arvelduskontole, millelt Klient tagastatava Tellimuse eest tasus.
 2. Pretensioonide esitamise kord
  8.1. E-pood müüb uut, kasutatud või vähekasutatud kaupa.
  8.2. Müüja ei vastuta asja lepingutingimustele mittevastavuse eest, kui Ostja lepingu sõlmimisel asja lepingutingimustele mittevastavust teadis või pidi teadma (Võlaõigusseadus § 218 (4)).
  8.3. Kliendil on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul E-poe poole, esitades pretensiooni.
  8.4.Toote nõuetele mittevastavuse või puuduste ilmnemisel palume edastada e-posti aadressile tere@taaskasutuspood.ee pretensiooni, kus on märgitud Tellimuse esitaja nimi, kontakttelefon, Tellimuse number ja Toote tingimustele mittevastavuse või puuduse täpne kirjeldus.
  8.5. E-pood ei vastuta Tellimuse täitmisel Kliendi poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tekkiva kahju või mis tahes muude tagajärgede eest, sealhulgas kohaletoimetamise viivituse eest, kui see on tingitud asjaoludest, mida müüjal ei olnud võimalik mõjutada.
  8.6. Kõik pretensioonid vaadatakse läbi ja Kliendiga võetakse ühendust esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest.
  8.7. E-poe ja Kliendi vahel tekkivad vaidlused lahendavad pooled läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on Kliendil õigus pöörduda Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Ameti juures tegutsevasse tarbijavaidluste komisjoni või Harju Maakohtusse.
 3. Vastutus
  9.1. Müüja ja Klient vastutavad teineteise ees käesolevate kasutustingimuste rikkumisega teisele poole tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.
  9.2. Müüja vastutab Toote müügihinna ulatuses.
  9.3. Klient kohustub kasutama E-poe teenust üksnes seaduse ja heade tavadega kooskõlas olevatel eesmärkidel.
 4. Kliendi isikuandmete töötlemine
  10.1. Klient annab Müüjale selge ja teadliku nõusoleku oma isikuandmete töötlemiseks.
  10.2. Müüjale teatavaks saanud isikuandmeid kasutatakse müügiteenuse osutamiseks ja Kliendile kauba pakkumiseks.
  10.3 Müüja säilitab Kliendi kohta ostude sooritamise käigus Kliendi poolt sisestatud kontaktandmed ja info sooritatud ostude kohta. Seda infot käsitletakse konfidentsiaalsena ja töödeldakse kooskõlas isikuandmete kaitse seadusega. Isikuandmed, mis on vajalikud Toodete Kliendile saatmiseks, edastatakse kulleriteenust osutavale ettevõttele.
  10.4. Müüja võib kasutada Kliendi isikuandmeid Kliendile eripakkumiste ja kampaaniate kohta info saatmiseks e-posti teel üksnes juhul, kui Klient on andnud selleks oma nõusoleku.
  10.5. Andmeside Kliendi, pankade ning kaardimaksekeskuse vahel on krüpteeritud, mis tagab Kliendi isikuandmete ja pangaandmete turvalisuse. Makse teostamine toimub väljaspool E-poe keskkonda, vastava panga või teenusepakkuja turvalises maksekeskkonnas.
  10.6. E-poel puudub ligipääs Kliendi pangaandmetele ja krediitkaardi andmetele.
  10.7. Isikuandmeid töötleb MTÜ Turba Taaskasutus, Metsa tn 16 Taebla alevik, Lääne-Nigula vald, Läänemaa, 90801. Registrikood 80426658.
 5. Kasutamistingimused ja nende muutmine
  11.1. E-poes registreerudes või ostu sooritades nõustub Klient E-poe kasutustingimustega ja kohustub neid täitma.
  11.2. Müüja ja Kliendi vahel jõustub Tellimus alates tasumisele kuuluva ostusumma laekumisest Müüja arvelduskontole.
  11.3. Müüja võib muuta E-poe kasutustingimusi ja Toodete hindasid. Teade muutuste kohta avaldatakse E-poe keskkonnas. Tehingule rakendatakse tehingu toimumise hetkel kehtinud tingimused ja hinnad.
  11.4. Müüjal on õigus loobuda Tellimuse täitmisest kui tehnilise vea tõttu oli E-poes kuvatud Toote hind ekslik.

MUUD TINGIMUSED

1.1. Kliendi ja Müüja vahel tekkinud erimeelsused lahendatakse läbirääkimiste teel.
1.2. Kui Müüja on keeldunud Tarbija kaebust lahendamast või Tarbija ei ole nõus Müüja pakutud lahendusega ja leiab, et on rikutud tema õigusi või kahjustatud tema huve on Kliendil õigus pöörduda Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Ameti juures tegutsevasse tarbijavaidluste komisjoni või Harju Maakohtusse.

VÄÄRAMATU JÕUD
MTÜ Turba Taaskasutus E-pood ei vastuta tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest mida MTÜ Turba Taaskasutus E-pood ei saanud mõjutada või ette näha.